2072 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
4478 Oljemålning
Brahm, Eka, signerad. - 45. Olja på pannå, 25x35
Såld: 200 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
3290 Oljemålning
Attie Brahme, landskap, 23x46
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2011
8185 Oljemålningar
2 st Bengt O Abrahmson, -67, Stockholmsmotiv,
Såld: 2.200 kr
Såldes den 16 februari 2009 -
7242 Oljemålning
Sign Abrahmson, Kustmotiv med båtar, 30x60
Såld: 2.300 kr
Såldes den 9 februari 2009 -
1600 Oljemålning
A Brahm -45, Eka i vik, 25x35
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2008
3032 Oljemålning
sign Attie (Brahme), "Konfirmand" 30x22
Såld: 100 kr
Såldes den 14 april 2003